Poseł Kłopotek (PSL) o GMO

Jeden z liderów współrządzącej w Polsce PSL w wywiadzie udzielonym radiu Wnet powiedział m.in.: “Dzisiaj póki co nikt nic nie udowodnił i nie pokazał jak ewentualnie ta roślinność (GMO — przyp.red) wpływa czy już wpłynęła lub może wpływać. Raz jeszcze podkreślam — mądrzy Amerykanie od 60 lat się nie szczypią i stosują tę roślinność,” oraz “Jak słyszę nawiedzonych ekologów, to ja wolę myśleć po swojemu i według własnej wersji. Nie ma takiej sytuacji dzisiaj, żebyśmy mieli bać się stosowania roślinności genetycznie modyfikowanej.”

Jeden z liderów współrządzącej w Polsce PSL, poseł Eugeniusz Kłopotek w wywiadzie udzielonym radiu Wnet powiedział m.in.: “Dzisiaj póki co nikt nic nie udowodnił i nie pokazał jak ewentualnie ta roślinność (GMO — przyp.red) wpływa czy już wpłynęła lub może wpływać. Raz jeszcze podkreślam — mądrzy Amerykanie od 60 lat się nie szczypią i stosują tę roślinność,”, oraz “Jak słyszę nawiedzonych ekologów, to ja wolę myśleć po swojemu i według własnej wersji. Nie ma takiej sytuacji dzisiaj, żebyśmy mieli bać się stosowania roślinności genetycznie modyfikowanej.”

Z ust pana posła padło jeszcze dużo bardzo interesujących stwierdzeń.…zachęcam do wysłuchania całego wywiadu, chociaż ciężko, oj,  ciężko się tego słucha.… Bez komentarza.… :(((

na podstawie: Kłopotek i GMO — Radio WNET.

cały wywiad z posłem Eugeniuszem  Kłopotkiem: Kłopotek i GMO — Radio WNET.

zobacz także:

Profesor Ludwik Tomiałojć: Komentarz do wypowiedzi posła E.Kłopotka (PSL) 0 GMO (ICPPC)

mapa strony

strona główna


Dodaj komentarz

%d bloggers like this: